Lidé

Robert Svoboda

ŘEDITEL

Robert se snaží věci posouvat dopředu. Vymýšlí projekty a hledá cesty jak úspěšně vést firmu.

Michaela Škopková

ACCOUNT DIRECTOR

Díky svým zkušenostem a odpovědnému přístupu je Michaela vždy zárukou dodržení termínů a vysoké kvality práce.

Eva Kloučková

ACCOUNT MANAGER

S Evou se setkáte především při spolupráci na projektech Firma jako tým a Vím, co jím. Oceníte na ní příjemné vystupování, důraz na detail a především snahu dodržet do puntíku sjednané plnění.

Petr Michl

EDITOR

Petra znáte především z Marketing journalu, kterému vládne od roku 2012. Vedle toho nám pomáhá s různými analýzami a rešeršemi, ve kterých jde často až na dřeň a vždy přichází se zajímavými podněty.

Milan Moravec

Milan úročí své dlouholeté zkušenosti získané na straně klienta. Dokáže proto dobře odhadnout potřeby zákazníků a vyjít jim maximálně vstříc.

Martina Drtinová

EDITOR

Martina vede tým redaktorů, tvoří redakční plány, zastává roli editorky. Její nasazení je obdivuhodné a můžete se spolehnout, že svoji práci odvede skvěle do poslední tečky.

Eva Veselá

PPC SPECIALIST

Pečlivá příprava Evy před každou realizací, hloubkové analýzy a management kampaní poskytují našim klientům ty nejlepší možné výsledky.

Pavla Vomastková

CONTENT CREATOR

Pavla do své práce promítá svůj cit pro sladění obrazu a obsahu. Výsledkem jsou skvěle zpracované výstupy pro sociální sítě, které si nachází oblibu u klientů i uživatelů.

Lucie Nováková

Lucka a sociální sítě se neobejdou jeden bez druhého. Fotí, točí, píše, vymýšlí, navrhuje. A jde jí to skvěle!

Věra Landsfeldová

BACK OFFICE

Věra dělá ve věcech pořádek, aby se ostatní mohli soustředit jen na svoji práci.

Přidejte se k nám

Nabízíme to, co správný account očekává:

  • Samostatnost v jednání
  • Vedení menších, ale i větších projektů, které zahrnují správu komplexní komunikační kampaně
  • Rozvoj svěřených projektů včetně odpovědnosti za finance
  • Volnou ruku v rozhodování
  • Tvorbu komunikačních strategií
  • Účast při výběrových řízeních
  • Jednání se zajímavými partnery
  • Práci na skvělých projektech (především se zdravotní tematikou)

Co očekáváme?

  • Nejste sólista. Víte, že silný tým dokáže zázraky a že jeho síla nezávisí jen na Belbinových týmových rolích.
  • Jste chobotnice. Pomocnou ruku dokážete podat spolupracovníkům, členům týmu, klientovi…
  • Máte tah na branku. Drive a ambice vám nechybí, rádi se challengujete.
  • Nápady vás dobíjejí. Kreativní koncepty jsou to, co vám dodává energii.
  • Umíte se potápět. Hluboko do tématu, aby se vám dostalo do krve a vy jste v něm neplaval/a.
  • Prezentujete. V češtině, angličtině a s radostí.
  • Máte pro strach uděláno. A tak se nevyhýbáte odpovědnosti za sebe i tým.
  • Jste pečlivý/á. Za svoji práci dokážete přijmout odpovědnost.
  • Máte rád/a organizovanost. Dodržování termínů, plánování a skvělý time management jsou nutností.

Pracovní náplň:

  • Příprava a realizace komunikačních strategií pro klienty
  • Příprava rozpočtů ke kampaním
  • Realizace kampaní včetně vedení agendy
  • Realizace ATL a BTL komunikačních aktivit
  • Komunikace s klientem a partnery
  • Spolupráce s týmem
  • Budování a rozvoj vztahů s novými/stávajícími klienty

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici (nejlépe v agentuře)
  • Orientace v médiích, SOME, marketingové komunikaci
  • Komunikativní a obchodní dovednosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Odolnost vůči stresu
  • Časová flexibilita
  • Zájem o další vzdělávání
  • Uživatelská znalost PC, MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práci na ŽL
  • Pevný plat + výkonové odměny
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profesní vzdělávání (interní workshopy, budget na vzdělávání)
  • Multisportka
  • Účast na atraktivních projektech
  • Příjemné pracovní prostředí na Smíchově
  • Spolupráci v přátelském kolektivu

Své strukturované životopisy, prosím, adresujte na focus@focus-age.cz s předmětem „Account manager".

S vybranými zájemci bude sjednán osobní pohovor. Výběrové řízení bude dvoukolové.

  • Koordinace grafických a dalších prací s dodavateli
  • Podpora PR manažera
  • Účast na jednáních s klienty
  • Spolupráce na dalších aktivitách společnosti
  • Spolupráce při přípravě nabídek do tendru

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v marketingu (na straně agentury nebo klienta) alespoň 1 rok
  • Alespoň základní znalosti fungování soc. sítí a online marketingu
  • Proaktivní přístup k řešení úkolů
  • Multitasking
  • Dobrou znalost MS Office
  • Komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním
  • Angličtinu na úrovni min. B1

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní firmě
  • Velmi dobré platové podmínky
  • Realizaci zajímavých projektů
  • Práci v malém přátelském kolektivu
  • Možnost osobního rozvoje v oboru

Své životopisy, prosím, zasílejte e-mailem na focus@focus-age.cz s předmětem „Account executive“.

S vybranými zájemci se potkáme online i osobně. Výběrové řízení bude dvoukolové.

Nenašli jste tu správnou pozici, přesto nám máte co nabídnout?
Talentovaní lidé se nám hodí stále. Budeme rádi, pokud se s námi spojíte.
Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů