Jak se žilo před Facebookem a jak teď? Téma konference New Media Inspiration 2017
Jakým způsobem vstupují internet a sociální sítě do našeho každodenního života? Jak velká je jejich moc? Ovládají ony nás, nebo my je? Jak by se lišil náš život, kdyby neexistovaly? A jak moc tím pádem sociální sítě zkreslují realitu? Odpovědi na tyto otázky můžete získat na konferenci New Media Inspiration 2017.
Šestý ročník konference, kdy se akademická půda změní v meeting point zajímavých lidí, myšlenek i zábavy, se koná v sobotu 18. února na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Již tradičně se o moderování konference podělí internetoví odborníci Petr Koubský, Ján Simkanič a Josef Šlerka.
Pokud chcete proniknout na aktuálně nejprogresivnější celosvětovou sociální síť Tinder a oslovit kreativním způsobem mladé lidi, pak si nenechte ujít přednášku Lenky Kotvové z VISIBILITY. Stojí totiž za prvním marketingovým využitím u nás sociální sítě určené pro seznamování.
Ukázky profilů kočky a kocoura na Tinderu. Více naleznete v našem článku Kočky Zaplavily český Tinder.
Historie sociálních sítí je plná vznikajících i vyhasínajících hvězd, ale také mnoha proměn, některých marných nadějí a překvapivých úspěchů. A o tom bude mluvit ve své přednášce nezávislý konzultant Daniel Dočekal.
Jakub Sedláček zkoumal lajky českých teenagerů, zajímal se, kdo je pro ně celebrita a jakou úlohu ve společnosti plní. Pokud tedy chcete slyšet něco nového o YouTube celebritách a dozvědět se, co si o nich teenageři myslí, tak si nenechte jeho přednášku ujít.
Inspiraci každému, kdo se chce v kariéře v digitálním marketingu posunout do dalšího levelu, nabídne Peter Podolinský. Pracoval skoro 3 roky jako Client Partner v evropské centrále Facebooku v Dublinu. Ale i nadále z pozice Sales Hunter v ROI HUNTER se věnuje pokročilému marketingu na Facebooku a rád se o své zkušenosti podělí s účastníky konference.
Těšit se můžete i na Janka Rubeše, kterého můžete znát z internetové televize Stream.cz například díky pořadu Praha vs. prachy. Bude mluvit o tom, jak lze pomocí videí měnit svět.
Janek Rubeš nebojuje jen proti podvodným taxikářům. Užitečné tipy dává i zahraničním turistům ve svém pražském průvodci.
Jaký dopad má online komunikace na svět offline a byznys jako takový ukáže na konkrétním příkladu Hana Němečková z Forbesu. Hoaxy na internetu a sociálních sítích je téma, kterým se bude zabývat Jana Leitnerová z HateFree.
Více o programu a registrační formulář najdete na webu konference New Media Inspiration 2017.
Akce se koná v sobotu 18. února 2017 na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy – nám. Jana Palacha 2, Praha 1.
Pro aktuální informace o konferenci můžete sledovat i událost na Facebooku.